Logo

Region Villach:
ośrodki Gerlitzen Alpe i Dreiländereck

Jazda na nartach i kąpiele termalne w klimacie alpejskiego miasta

Szusuj na nartach po najbardziej nasłonecznionych stokach w regionie Villach. Rozkoszuj się wyjątkową panoramą Alp i widokiem na miasto Villach. To właśnie oferuje największy w regionie ośrodek narciarski – Gerlitzen Alpe. Ośrodek Gerlitzen to prawdziwy raj dla rodzin, z 20 wyciągami i 52 km stoków. Szerokie, doskonale przygotowane stoki przyciągają szczególnie dużą liczbę fanów jazdy na nartach carvingowych. Gerlitzen jest jedynym w Karyntii ośrodkiem narciarskim ze znakiem jakości „Welcome Beginners“. 
Rodzinny ośrodek narciarski Dreiländereck jest jedną z głównych atrakcji regionu. Przede wszystkim ze względu na szczególne położenie – na styku trzech państw A – I – SLO. Ośrodek Dreiländereck oferuje 17 km tras o wszystkich stopniach trudności, 1 trzyosobową kolejkę krzesełkową i 7 wyciągów orczykowych. Łaźnia termalna KärntenTherme w Warmbad Villach przyciąga nie tylko nowoczesnym basenem z dodatkowymi atrakcjami, ale także strefą SPA i wellness.

Oferty zimowe w regionie Villach

Jazda na nartach i kąpiele termalne w klimacie alpejskiego miasta

YouTube Video

The content of YouTube Video would be displayed here. By loading YouTube Video, you accept privacy policy of YouTube Video.

Would you like to accept additional cookies and load external content automatically: open the cookie dialog.

Aktywuj Deaktywuj

Wyślij szybkie zapytanie

Urlop w Karyntii

Region Villach Tourismus GmbH
Peraustraße 32 | A-9500 Villach
Tel.: +43 4242 42000  
office@region-villach.at 
www.visitvillach.at/en/

Brak pasującej oferty ...

... tutaj znajdziesz więcej ofert urlopowych obowiązujących na terenach narciarskich w Karyntii