Freeriden w Karyntii

Jazda na nartach czy snowboardzie po świeżym śniegu z dala od wyznaczonych tras zjazdowych.

Koralpe

Koralpe, zwana też pierwszym dwutysięcznikiem Alp Południowo-Wschodnich, posiada na wysokości od 1550 do 2070 m teren do freeride’u dla profesjonalistów i dla wszystkich tych, którzy pragną wypróbować jazdę na nartach z dala od przygotowanych stoków.

Wyciągi Großglockner w Heiligenblut

Ośrodek narciarski Grossglockner/Heiligenblut jest miejscem, w którym miłośnicy jazdy na nartach po głębokim śniegu z pewnością znajdą coś dla siebie. To około 25 km² wysoko w górach położonych terenów narciarskich z niezliczoną liczbą możliwości i zjazdów osiągających różnicę poziomów aż do 1500 m.

Freeride na Ankogel – zimowa radość w Taurach w najlepszym wydaniu!

Położony wysoko w górach ośrodek narciarski Ankogel w Mallnitz nadaje się wręcz idealnie do jazdy po terenie pozatrasowym na nartach i na desce.

Freeride w Nassfeld to istne niebo na ziemi

Kto jedzie na nartach po głębokim na metry śniegu na obszarze Freeride Area, ten zapomina czasami o bożym świecie! Nic dziwnego, bowiem wyznaczone w Nassfeld obszary freeride’u oferują wszysko to, czego zapragnie serce miłośnika jazd poza trasami na nartach i na snowboardzie: stoków pełnych głębokiego śniegu, których nie sposób znaleźć gdzie indziej.

KIG Nassfeld
Freeriden am Nassfeld

Nassfeld

TineSTEINTHALER_KaerntenWerbung
Skitourengenuss am Goldeck

Goldeck

Freeride na górze Sportberg Goldeck

W Karyntii istnieje jedyny w swoim rodzaju, bo ponad 50-hektarowy, obszar do uprawiania freeride’u. Niewielka różnica wysokości sprawia, że dyscyplinę tę uprawiać mogą tutaj również osoby początkujące. Sportberg Goldeck

Pogoda na dziś, 14. June 2024