Bajeczne trasy na biegówki

 • Jazda na biegówkach w Wysokich Taurach – regionie Parku Narodowego

  W Wysokich Taurach – regionie Parku Narodowego, gdzie śnieg jest zawsze, jazda na nartach biegowych jest wspaniała. Fani tego nordyckiego sportu narciarskiego znajdą tu niezwykle zadbaną sieć tras narciarskich o łącznej długości ponad 200 km. 

 • Przyjemność z jazdy na biegówkach na karynckim obszarze natury

  Region Nassfeld-Hermagor, Gailtal, Gitschtal, Lesachtal, Weissensee to teren z gwarancją śniegu. To ponad 300 km tras narciarskich, w tym 42 trasy dwutorowe – każda znakomicie wyżłobiona i przygotowana. Ponadto szkoły narciarstwa biegowego oferują kursy jazdy w stylu klasycznym i skatingu.

 • Jazda na biegówkach w karynckich górach Nockberge/Bad Kleinkirchheim

  Dzięki ponad 12 km zadbanych i znakomicie wyżłobionych tras region Bad Kleinkirchheim oferuje bajeczne warunki wielbicielom biegówek.

 • Jazda na biegówkach na Turracher Höhe

  Region zachwyca wysokościami (od 1763 m do 2205 m n.p.m.), znakomitą gwarancją śniegu od końca listopada do początku maja i 4 cudownymi trasami biegowymi na wysokości ponad 1700 m n.p.m.

 • Trasy narciarskie w regionie Katschberg Lieser-Maltatal

  Dzięki ponad 25 km zadbanych i znakomicie wyżłobionych tras region Katschberg-Rennweg oferuje bajeczne warunki wielbicielom biegówek.

 • Jazda na biegówkach w regionie Villach

  Region Villach oferuje liczne doskonale przygotowane trasy narciarskie zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Cudownie jest na przykład w regionie Dobratsch: na trasach z gwarancją śniegu na wysokości od 1400 do 1800 m n.p.m. dodatkową atrakcją jest wspaniała panorama. Specjalne centrum biegowe znajduje się w Alpenarena w Villach.

 • Trasy biegowe w regionie Klopeiner See/Karyntia Południowa

  120 km zadbanych tras biegowych!
  Centrum narciarstwa biegowego Pirkdorfersee: naturalne i sztuczne trasy narciarskie o całkowitej długości ok. 10 km. Można na nich zarówno jeździć stylem klasycznym, jak i uprawiać skating.

 • Jazda na biegówkach w regionie Lavanttal

  Wielbiciele narciarstwa biegowego mają w tej przyjemnej okolicy wiele okazji do doskonalenia stylu i techniki jazdy.

 • Jazda na biegówkach w regionie Carnica-Rosental

  10 km żłobionych tras czeka na Ciebie w regionie Bodental! Także w Zell możesz pojeździć na biegówkach przez pokryte śniegiem, skrzące się w słońcu lasy lub wykazać się umiejętnościami na tradycyjnych imprezach karynckich oraz biegach narciarskich. W regionie St. Jakob/Rosental (centrum wyczynowego narciarstwa biegowego) znaleźć można poza tym 3,5-kilometrową oświetlaną trasę narciarską, gdzie już od końca listopada leży sztuczny śnieg i gdzie można zarówno jeździć stylem klasycznym, jak i uprawiać skating.

Pogoda na dziś, 21. May 2024