Bajeczne trasy na biegówki

Franz Gerdl
Langlaufen im Bodental

Tine_Steinthaler_Kaernten_Werbung
Dobratsch Langlaufen

Przyjemność z jazdy na biegówkach na karynckim obszarze natury

Region Nassfeld-Hermagor, Gailtal, Gitschtal, Lesachtal, Weissensee to teren z gwarancją śniegu. To ponad 300 km tras narciarskich, w tym 42 trasy dwutorowe – każda znakomicie wyżłobiona i przygotowana. Ponadto szkoły narciarstwa biegowego oferują kursy jazdy w stylu klasycznym i skatingu.

Jazda na biegówkach na Turracher Höhe

Region zachwyca wysokościami (od 1763 m do 2205 m n.p.m.), znakomitą gwarancją śniegu od końca listopada do początku maja i 4 cudownymi trasami biegowymi na wysokości ponad 1700 m n.p.m.

Jazda na biegówkach na Turracher Höhe

Jazda na biegówkach w regionie Villach

Region Villach oferuje liczne doskonale przygotowane trasy narciarskie zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Cudownie jest na przykład w regionie Dobratsch: na trasach z gwarancją śniegu na wysokości od 1400 do 1800 m n.p.m. dodatkową atrakcją jest wspaniała panorama. Specjalne centrum biegowe znajduje się w Alpenarena w Villach.

Jazda na biegówkach w regionie Villach

Jazda na biegówkach w regionie Carnica-Rosental

10 km żłobionych tras czeka na Ciebie w regionie Bodental! Także w Zell możesz pojeździć na biegówkach przez pokryte śniegiem, skrzące się w słońcu lasy lub wykazać się umiejętnościami na tradycyjnych imprezach karynckich oraz biegach narciarskich. W regionie St. Jakob/Rosental (centrum wyczynowego narciarstwa biegowego) znaleźć można poza tym 3,5-kilometrową oświetlaną trasę narciarską, gdzie już od końca listopada leży sztuczny śnieg i gdzie można zarówno jeździć stylem klasycznym, jak i uprawiać skating.

Jazda na biegówkach w regionie Carnica-Rosental

Pogoda na dziś, 28. maja 2023