Freeriden w Karyntii

Jazda na nartach czy snowboardzie po świeżym śniegu z dala od wyznaczonych tras zjazdowych.

Koralpe

Koralpe, zwana też pierwszym dwutysięcznikiem Alp Południowo-Wschodnich, posiada na wysokości od 1550 do 2070 m teren do freeride’u dla profesjonalistów i dla wszystkich tych, którzy pragną wypróbować jazdę na nartach z dala od przygotowanych stoków.

Wyciągi Großglockner w Heiligenblut

Ośrodek narciarski Grossglockner/Heiligenblut jest miejscem, w którym miłośnicy jazdy na nartach po głębokim śniegu z pewnością znajdą coś dla siebie. To około 25 km² wysoko w górach położonych terenów narciarskich z niezliczoną liczbą możliwości i zjazdów osiągających różnicę poziomów aż do 1500 m.

Freeride na Ankogel – zimowa radość w Taurach w najlepszym wydaniu!

Położony wysoko w górach ośrodek narciarski Ankogel w Mallnitz nadaje się wręcz idealnie do jazdy po terenie pozatrasowym na nartach i na desce.

Freeride w Nassfeld to istne niebo na ziemi

Kto jedzie na nartach po głębokim na metry śniegu na obszarze Freeride Area, ten zapomina czasami o bożym świecie! Nic dziwnego, bowiem wyznaczone w Nassfeld obszary freeride’u oferują wszysko to, czego zapragnie serce miłośnika jazd poza trasami na nartach i na snowboardzie: stoków pełnych głębokiego śniegu, których nie sposób znaleźć gdzie indziej.

KIG Nassfeld
Freeriden am Nassfeld

Nassfeld

Nassfeld

TineSTEINTHALER_KaerntenWerbung
Skitourengenuss am Goldeck

Goldeck

Goldeck

Freeride na górze Sportberg Goldeck

W Karyntii istnieje jedyny w swoim rodzaju, bo ponad 50-hektarowy, obszar do uprawiania freeride’u. Niewielka różnica wysokości sprawia, że dyscyplinę tę uprawiać mogą tutaj również osoby początkujące. Sportberg Goldeck

Pogoda na dziś, 05. April 2020

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy