Wellness i baseny termalne

Ze stoku do term: oto dewiza regionu Bad Kleinkirchheim.

Bergbahnen&Thermen Bad Kleinkirchheim; Römerbad

Thermal Römerbad

Thermal Römerbad

Helmut RIER_Kaernten Therme Warmbad Villach

Kärnten Therme

Kärnten Therme

Bad Kleinkirchheim_Kaernten Werbung

Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim

Rzymskie kąpieliska termalne (Thermal Römerbad) rzeczywiście znajdują się bardzo blisko stoków. Po gruntownej modernizacji niedawno otwarto także ponownie termy św. Katarzyny (Therme St. Kathrein) w Bad Kleinkirchheim. Podstawowe dane: 1200 m² powierzchni do pływania, 86-metrowa zjeżdżalnia, zespół saun w stylu rzymskim i centrum odnowy biologicznej.

Fascynujące są również termy w Villach – zalety części rekreacyjnej ze wspaniałymi zjeżdżalniami i kursami pływania w kostiumie z „syrenią” płetwą ogonową docenią przede wszystkim najmłodsi. Nasza propozycja dla koneserów: sauna przy pełni księżyca.

Hotel Hochschober

Hotel Hochschober, Turracher Höhe

Hotel Hochschober, Turracher Höhe

Badehaus Millstatt

Badehaus Millstatt

Badehaus Millstatt

Ogrzewane kąpieliska nad jeziorami

Kto chce się kąpać w karynckich jeziorach także zimą, może to robić nie tylko podczas noworocznej kąpieli w Velden nad Wörthersee, lecz również w ogrzewanych kąpieliskach hotelowych nad Millstätter See, Wörthersee i Turracher See. Nie zapominamy oczywiście o karynckich pawilonach kąpielowych w Millstatt i Pörtschach, oferujących także zimą niezapomniane alpejskie widoki i relaks w strefach wellness.

Pogoda na dziś, 22. May 2019

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy