Karyntia nocą

Zima w Karyntii to gwarancja przyjemności, przygód i wielu nowych doświadczeń – także po zachodzie słońca. Na południu Austrii „nocne marki“ znajdą dla siebie wiele atrakcji.

Mogą się wybrać na organizowane po zapadnięciu zmroku biegi narciarskie (m.in. w Bad Kleinkirchheim i Nassfeld) albo skitouring z lampą czołówką w trójkącie trzech krajów.

Więcej informacji
Franz Gerdl; Kärnten Werbung
Nassfeld bei Nacht

Nassfeld

Michael Stabentheiner
<p>Winterlandschaft bei Sonnenuntergang</p>

W wielu miejscach (np. w Dobratsch) są również w ofercie wyprawy na rakietach śnieżnych przy pełni księżyca oraz atrakcje dla nocnych saneczkarzy (np. Katschberg, Turrach i Innerkrems). Wiele nowych wrażeń gwarantują także sesje wspinaczki lodowej przy sztucznym oświetleniu w Heiligenblut oraz nocna sauna w Kärnten Therme (Villach). Fani biegówek mogą korzystać nocą z trasy biegowej Sonnblickloipe w Heiligenblut.

Michael Stabentheiner
Schneeschuhwandern am Dobratsch

Dobratsch

Nationalpark Region Hohe Tauern
Ein Wintermärchen wartet in Heiligenblut. Wild, mystisch und heimelig. Hoch oben thront der höchste Berg Österreichs, der Großglockner.

Heiligenblut

Franz Gerdl
Eisklettern in Heiligenblut

Helmut RIER_Kaernten Therme Warmbad Villach
Die Kärnten Therme in Villach, Österreichs modernste Erlebniswelt

Kärnten Therme

Sylwester wakacje

Przeżyj niezapomnianego Sylwestra w Karyntii i przywitaj Nowy Rok w wyjątkowej atmosferze!

Czas płynie bardzo szybko i ani się obejrzeliśmy, a już zbliżamy się do końca roku. W tym okresie często zastanawiamy się, co będziemy robić w Sylwestra. Wielu z nas planuje Sylwester wakacje już latem, ale niektórzy szukają inspiracji do ostatniej chwili. Jeśli nie masz jeszcze planów, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję - świętuj Nowy Rok w Karyntii, najbardziej na południe położonym regionie Austrii, gdzie świetnie przygotowane stoki skąpane są w południowym słońcu.

Więcej informacji