Najlepszy hotel rodzinny Austria -

Najlepszy hotel rodzinny Austria to taki, w którym spędzisz niezapomniane wakacje. Karyntia, najbardziej na południe wysunięty region Austrii, to idealne miejsce na rodzinne wakacje zarówno latem, jak i zimą. Znajdziesz tutaj liczne hotele przyjazne rodzinie. Dlaczego na wakacje z całą rodziną warto przyjechać właśnie do Karyntii?

Powodów jest co najmniej tyle, ile jezior w Karyntii, tysiące... Położenie po południowe stronie Alp gwarantuje wiele słońca, a bliskość Adriatyku, specyficzny klimat. Jeziora w Karyntii są ciepłe i krystalicznie czyste, a oprócz wielu wysokich górskich szczytów, znajdziesz tu setki kilometrów szlaków dla rodzin z dziećmi.

W Karyntii znajdziesz nie jeden hotel rodzinny Austria, który oferuje wiele dodatkowych wycieczek i atrakcji, które pozwolą ci maksymalnie wykorzystać rodzinne wakacje w Alpach. Zarówno zimą, ponieważ w Karyntii znajdziesz wiele zniżek dla rodzin z dziećmi, jak i latem, dzięki specjalnej karcie zniżkowej Kärnten Card.

Poznaj wybrane czterogwiazdkowe hotele przyjazne rodzinie w Karyntii.

Spis treści:

Familien- & Kinderhotel Hinteregger w Rennweg am Katschberg

Czterogwiazdkowy hotel Familien- & Kinderhotel Hinteregger to idealne miejsce na rodzinne wakacje w regionie Katschberg zarówno latem, jak i zimą. Hotel posiada specjalny program zajęć dla dzieci, który gwarantuje wiele atrakcji i możliwość zabawy na hotelowym placu zabaw. Katschberg słynie jako świetny region narciarski, a w tym hotelu możesz praktycznie zapiąć narty i jechać na stok. W ośrodku narciarskim Katschberg czeka na ciebie ponad 70 km świetnie przygotowanych stoków dla dzieci i dorosłych. Po całym dniu na stoku możesz następnie zabrać dzieci i zregenerować się w hotelowej strefie wellness & spa. Z kolei podczas wakacji latem możesz skorzystać z jednej z wielu wycieczek organizowanych przez hotel. Zobacz ofertę hotelu.

Martin Hinteregger
Biobauernhof Hinteregger Bad Kleinkirchheim Sommer

GreenCare Auszeithof Hinteregger Nockberge
Auszeit beim Biobauernhof Hinteregger GreenCare

Martin Hinteregger
Biobauernhof Hinteregger Bad Kleinkirchheim Winter_Zimmer

Social UAB Hinteregger
Social UAB Hinteregger

Hinteregger
Hinteregger Kuehe

Familienhotel Post-Kinder&Sport nad jeziorem Millstätter See

Szukając hotel rodzinny Austria musisz sprawdzić ofertę Familienhotel Post-Kinder&Sport w Millstatt. To hotel, który został stworzony z myślą o wakacjach dla całej rodziny. W hotelu znajdziesz atrakcje i zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Familienhotel Post-Kinder&Sport to idealne miejsce na wakacje z dziećmi o każdej porze roku. Latem z racji lokalizacji nad jeziorem na całą rodzinę czeka wiele atrakcji i sportów związanych z wodą, a także okazji do pieszych wędrówek, z kolei zimą śnieżne wycieczki, jazda na nartach, czy też szaleństwo na łyżwach. Możesz skorzystać z wycieczek organizowanych przez hotel lub poznać region jeziora Millstätter See na własną rękę. Poznaj ofertę hotelu.

Familienhotel Kreuzwirt nad Weissensee

Familienhotel Kreuzwirt nad jeziorem Weissensee to idealne miejsce dla rodzin, które chcą spędzić wakacje w zgodzie z naturą na łonie dzikiej alpejskiej przyrody. Szukając hotele przyjazne rodzinie, musisz poznać Familienhotel Kreuzwirt. Hotel posiada wiele atrakcji dla całej rodziny. Zimowy i letni plac zabaw, farmę ze zwierzętami, wycieczki dla najmłodszych, po okazję do przejęcia na chwilę sterów łodzi podczas wycieczki po jeziorze Weissensee. Z okolic hotelu można dostać się na sieć 200 km szlaków do pieszych wędrówek i ponad 160 km tras dla kolarzy górskich po malowniczym Parku Krajobrazowym Weissensee. Spędzając wakacje z rodziną w hotelu Familienhotel Kreuzwirt możesz skorzystać z wielu dodatkowych wycieczek w najpiękniejsze miejsca w okolicy, jak na przykład do starego młyna, gdzie najmłodsi będą budować tamę. Zobacz ofertę hotelu.

Familienhotel Kreuzwirt am Weissensee und die Minikoeche

Familiengut Burgstaller w Döbriach

Czterogwiazdkowy hotel Familiengut Burgstaller zlokalizowany jest nieopodal pięknego jeziora Millstätter See, w centrum Döbriach, w otoczeniu liczącego 30 000 metrów kwadratowych parku. Familiengut-Hotel Burgstaller to doskonałe miejsce, aby spędzić niezapomniane wakacje nad jeziorem. Woda w jeziorze Millstätter See jak tak czysta, że możesz ją pić, a zarazem jedna z cieplejszych w całym regionie. Nad jeziorem na całą rodzinę czeka wiele możliwości uprawiania sportów wodnych, w tym wiele szkółek dla początkujących.

Z kolei dzięki otaczającym górom masz także możliwość zdobycia wielu alpejskich szczytów. Hotel jest także doskonałym miejscem wypadowym podczas zimowych wakacji. W okolicy znajdziesz wiele możliwości do uprawiania narciarstwa alpejskiego, jazdy na snowboardzie, czy ski touringu. Hotel Familiengut Burgstaller oferuje także opiekę nad dziećmi przez wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możesz liczyć na chwilę dla siebie. Poznaj ofertę hotelu.

Familienstrandhotel Orchidee nad jeziorem Klopeiner See

Wymieniając czterogwiazdkowe hotele przyjazne rodzinie w Karyntii, koniecznie trzeba wspomnieć o Familienstrandhotel Orchidee nad jeziorem Klopeiner See. To zdecydowanie taki hotel rodzinny Austria, który gwarantuje niezapomniane rodzinne wakacje. Klopeiner See to najcieplejsze jezioro w Karyntii, a zarazem jedno z najczystszych. Hotel posiada bezpośredni dostęp do jeziora, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech. Na własnej plaży dla dzieci znajdzie się także plac zabaw, czy zjeżdżalnia wprost do płytkiej i ciepłej wody. Hotel oferuje także możliwość wzięcia udziału w wielu dodatkowych wycieczkach po największych atrakcjach w regionie, a także wędrówek z przewodnikiem. Spędzając wakacje z całą rodziną z pewnością nie będziecie mieli czasu na nudę. Sprawdź ofertę hotelu.

MORI_Hotel Orchidee
Hotel Orchidee am Klopeiner See

MORI_Hotel Orchidee
Hotel Orchidee am Klopeiner See mit Seesauna

c GERDL Franz_Hotel Almrausch
Almrausch Raum der Orchideen

Hotel Birkenhof
Hotel Birkenhof DZ Orchidee

Kirchleitn - Dorf Kleinwild

Takich wakacji nie spędzisz nigdzie indziej. Kirchleitn to zespół dwóch wiosek Grosswild i Kleinwild w przepięknych górach Nockberge nieopodal Bad Kleinkirchheim. Prawda, że to nietypowy hotel rodzinny Austria? Noclegi spędzasz w 400-letnich drewnianych, w pełni odrestaurowanych hatach dawnych drwali. Wioska wakacyjna Kleinwild jako członek organizacji "Family Austria" gwarantuje świetne wakacje dla całej rodziny. W hotelu dla dzieci znajdziemy wszystko, czego możemy potrzebować, od farmy ze zwierzętami, przez wodny plac zabaw, po teren do zabawy na świeżym powietrzu. Podczas pobytu we wiosce Kirchleitn dzieci mogą wziąć udział w specjalnym dwudniowym kursie strażnika przyrody w rezerwacie przyrody Nockberge, podczas gdy rodzice będą cieszyć się chwilami na słońcu na tarasie lub na balkonie. W regionie nie brakuje atrakcji zarówno zimą, jak i latem. Sprawdź ofertę hotelu.

Familienspass am Klopeiner See
FRANZGERDL_Klopeiner See

Znajdź i zarezerwuj nocleg

Karynckie firmy i ośrodki do wyboru