Nassfeld-Pressegger See | Lesachtal | Weissensee

Ten rejon narciarski znajduje się bezpośrednio przy austriacko-włoskiej granicy. 30 nowoczesnych kolejek linowych i wyciągów łączy 145 km stoków o różnym stopniu trudności, na których śnieg jest gwarantowany.

Wydarzeniem urlopu narciarskiego w Nassfeld jest Millennium Express, najdłuższa kolejka gondolowa w Alpach, która w 17 minut pokonuje trasę o długości ponad 6.000 m przewożąc narciarzy z Gailtal na stoki.

Również zabawa na desce snowboardowej jest u nas wliczona w cenę urlopu: dla freestyle’owców jest w Nassfeld snowboardarena, snowcrosspark i potężna halfpipe. Rejon Ski- und Naturarena Kärnten jest istnym rajem dla amatorów zimowego szaleństwa. Trasy biegowe mają tu łączną długość 300 km, a na największym naturalnym lodowisku w Europie, jeziorze Weissensee, mogą z kolei wyszaleć się łyżwiarze.

Zjazdy dziewiczymi stokami – skitourowcy odkryją tu nowy wymiar jazdy! W dolinie Lesachtal, z dala od tłumów, czeka na nich pierwotna, dzika przyroda.

Wszystkie noclegi z gwarancją najniższej ceny

Villages in the region

FranzGERDL_KaerntenWerbung

Weissensee

Franz Gerdl; © Kärnten Werbung

Lesachtal

Gemeinde Nassfeld; Nassfeld

Hermagor-Pressegger See

Aquarena Kötschach-Mauthen

Kötschach-Mauthen

Emira Husidic; © Kärnten Werbung

Gitschtal

Gemeinde St. Stefan im Gailtal

St. Stefan im Gailtal

Emira Husidic; © Kärnten Werbung

Kirchbach

Gemeinde Feistritz im Gailtal

Feistritz an der Gail

Nassfeld

Dellach im Gailtal

Emira Husidic; © Kärnten Werbung

Stockenboi

Kontakt

NLW Tourismus Marketing GmbH
Wulfeniaplatz 1
9620 Hermagor
Tel: +43 4282 3131
info@nlw.at 
www.nlw.at/en

aktivieren deaktivieren
To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy