Region Katschberg/Rennweg

W regionie turystycznym Katschberg-Rennweg zima leży „piętro wyżej“ – mianowicie na wysokości od 1640 do 2220 m n.p.m. – jednak z tego powodu nie zadziera nosa.

Tutaj amatorzy narciarstwa, rodziny i romantyczne dusze znajdą ofertę „na poziomie”, zaskakującą dobrymi cenami karnetów i noclegu.

Dzięki wysokiej jakości usług hotelarskich ten oblegany przez rodziny rejon stał się ceniony również przez wielbicieli spa. Do pobliskiej góry Katschberg z każdego miejsca jest blisko. Sport czy wellness, we dwoje czy z rodziną – urlop spędzony na Katschberg staje się niezapomnianym przeżyciem. Obok tradycyjnych nart i deski snowboardowej modne jest też narciarstwo biegowe, szczególnie na nowej wysokogórskiej „Höhenloipe”. Bez końca można by wymieniać tutejsze atrakcje: jazda nocą, saneczkarstwo, snowtubing, jazda na łyżwach, gra „Eisstockschießen”, jazda konna, przejażdżki sańmi zaprzężonymi w konie… Romantycy mogą podziwiać zimowe krajobrazy podczas wędrówek z rakietami śnieżnymi i w wysokim śniegu.

Wszystkie noclegi z gwarancją najniższej ceny

Kontakt

Tourismusbüro Katschberg-Rennweg
Katschberghöhe 30
9863 Rennweg am Katschberg
Tel.: +43 4734 630
urlaub@katschberg.at
www.katschberg.at