Hohe Tauern – die Nationalpark-Region in Kärnten

Park narodowy Nationalpark Hohe Tauern – największy rezerwat w Alpach i jeden z najpiękniejszych zakątków Ziemi czeka na odkrycie!

Wędrówki, wspinaczka górska, trekking, eskapady do parku narodowego, jazda konna po Alpach – te i wiele innych atrakcji organizują partnerzy parku narodowego TauernAlpin Nationalpark! Kartę Nationalpark Kärnten Card można dostać automatycznie na początku urlopu, i to całkiem za darmo, ale tylko tutaj!

Großglockner: Magiczna góra wznosząca się ponad inne potężne szczyty pasma Hohe Tauern, w którym jest ponad 100 trzytysięczników.

Wszystkie noclegi z gwarancją najniższej ceny

”Seven Summits“?

Za tym pojęciem kryją się najwyższe góry siedmiu kontynentów. Bez obawy, nie chcemy zdobywać Mount Everestu! Za to Wybraliśmy dla Was siedem wymarzonych szczytów, które można zdobyć w parku narodowym Nationalpark Hohe Tauern i zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia niezapomnianej wyprawy przez cały park narodowy!

Villages in the region

Winklern

Stall

Oberdrauburg

Sachsenburg

Heiligenblut am Großglockner

Irschen

Reisseck

Berg im Drautal

Obervellach

Lurnfeld

Kleblach-Lind

Steinfeld

Flattach

Mühldorf

Großkirchheim

Rangersdorf

Greifenburg

Mörtschach

Mallnitz

Dellach im Drautal

Kontakt

Hohe Tauern - die Nationalpark Region in Kärnten
Hof 4
9844 Heiligenblut
Tel.: +43 4824 2700
tourismus@nationalpark-hohetauern.at
www.nationalpark-hohetauern.at

aktivieren deaktivieren
To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy