2016-10-16 Kärnten Werbung Logo

Region Katschberg/Rennweg

W regionie turystycznym Katschberg-Rennweg zima leży „piętro wyżej” – na wysokości od 1640 do 2220 m n.p.m.

Tutaj amatorzy narciarstwa, rodziny i romantyczne dusze znajdą ofertę „na poziomie”, zaskakującą dobrymi cenami karnetów i noclegu.

Dzięki wysokiej jakości usług hotelarskich ten oblegany przez rodziny rejon stał się ceniony również przez wielbicieli spa. Do pobliskiej góry Katschberg z każdego miejsca jest blisko. Sport czy wellness, we dwoje czy z rodziną – urlop spędzony na Katschbergu staje się niezapomnianym przeżyciem. Obok tradycyjnych nart i deski snowboardowej modne jest też narciarstwo biegowe, szczególnie na nowej wysokogórskiej „Höhenloipe”. Bez końca można by wymieniać tutejsze atrakcje: jazda nocą, saneczkarstwo, snowtubing, jazda na łyżwach, gra „Eisstockschießen”, jazda konna, przejażdżki saniami zaprzężonymi w konie… Romantycy mogą podziwiać zimowe krajobrazy podczas wędrówek z rakietami śnieżnymi i w wysokim śniegu.

Wszystkie noclegi z gwarancją najniższej ceny

Kontakt

Tourismusbüro Katschberg-Rennweg
Katschberghöhe 30
9863 Rennweg am Katschberg
Tel.: +43 4734 630
urlaub@katschberg.at
www.katschberg.at

aktivieren deaktivieren
To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy