Więcej niż tylko narty

Gdy wokół śmigają w dół narciarze, miłośnicy biegówek mogą mierzyć się z najpiękniejszymi trasami biegowymi, a łyżwiarze oddawać swojej pasji na zamarzniętych zbiornikach naturalnych pod gołym niebem.

Jezioro Weissensee uchodzi za największe naturalnie zamarznięte lodowisko Europy. Kto chce „naładować“ swoje wewnętrzne akumulatory i znaleźć duchowe ukojenie, może wybrać się na długi spacer po zaśnieżonej okolicy albo wziąć udział w klimatycznym kuligu. Można też spróbować czegoś nowego: przypiąć rakiety śnieżne w ramach Schneeschuhcamp w Klippitztörl, poznać uroki wspinaczki lodowej w Heiligenblut albo połączyć wędrówkę na rakietach z poznawaniem lokalnych potraw, przygotowanych przez alpejskich górali z Bad Kleinkirchheim.

Bardzo różnorodna jest także karyncka zimowa oferta wellness: termy, pawilony kąpielowe, ogrzewane kąpieliska nad jeziorami i hotelowe strefy odnowy biologicznej. 

Tine Steinthaler; Kaernten_Werbung_Tine_Steinthaler
Skitour Falkert

Skitouring

Franz Gerdl; Kärnten Werbung_Gerdl
Schneeschuhwandern auf der Gerlitzen Alpe

Tom Kozissnik
Freeriden in Kärnten

Freeride

PeterBURGSTALLER_OesterreichWerbung
Weissensee Eislaufen

Jazda na łyżwach w Karyntii

MCreativ_Christian Finding
Mondlichtzauber im Naturpark Dobratsch

Karyntia nocą

Franz Gerdl; © Kärnten Werbung
Rodelspaß

Franz Gerdl; © Kärnten Werbung
Langlaufen im Bodental

Narciarstwo biegowe w Karyntii

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy