Bajeczne trasy na biegówki

Franz_GERDL_Kaernten_Werbung
Langlaufen im Bodental

Tine_Steinthaler_Kaernten_Werbung
Dobratsch Langlaufen

Jazda na biegówkach w Wysokich Taurach – regionie Parku Narodowego

W Wysokich Taurach – regionie Parku Narodowego, gdzie śnieg jest zawsze, jazda na nartach biegowych jest wspaniała. Fani tego nordyckiego sportu narciarskiego znajdą tu niezwykle zadbaną sieć tras narciarskich o łącznej długości ponad 200 km. 

Jazda na biegówkach w Wysokich Taurach – regionie Parku Narodowego

Przyjemność z jazdy na biegówkach na karynckim obszarze natury

Region Nassfeld-Hermagor, Gailtal, Gitschtal, Lesachtal, Weissensee to teren z gwarancją śniegu. To ponad 300 km tras narciarskich, w tym 42 trasy dwutorowe – każda znakomicie wyżłobiona i przygotowana. Ponadto szkoły narciarstwa biegowego oferują kursy jazdy w stylu klasycznym i skatingu.

Przyjemność z jazdy na biegówkach w karynckiej arenie natury

Jazda na biegówkach na Turracher Höhe

Region zachwyca wysokościami (od 1763 m do 2205 m n.p.m.), znakomitą gwarancją śniegu od końca listopada do początku maja i 4 cudownymi trasami biegowymi na wysokości ponad 1700 m n.p.m.

Jazda na biegówkach na Turracher Höhe

Jazda na biegówkach w dolinie Liesertal/Maltatal

Zaśnieżone lasy zapraszają na długie spacery w ciszy na łonie natury; bezkresne trasy narciarskie ciągną się przez nieskalaną biel, a z daleka słychać dzwonki końskich zaprzęgów.

Jazda na biegówkach w dolinie Liesertal/Maltatal

Jazda na biegówkach w regionie Villach

Region Villach oferuje liczne doskonale przygotowane trasy narciarskie zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Cudownie jest na przykład w regionie Dobratsch: na trasach z gwarancją śniegu na wysokości od 1400 do 1800 m n.p.m. dodatkową atrakcją jest wspaniała panorama. Specjalne centrum biegowe znajduje się w Alpenarena w Villach.

Jazda na biegówkach w regionie Villach

Jazda na biegówkach w regionie Carnica-Rosental

10 km żłobionych tras czeka na Ciebie w regionie Bodental! Także w Zell możesz pojeździć na biegówkach przez pokryte śniegiem, skrzące się w słońcu lasy lub wykazać się umiejętnościami na tradycyjnych imprezach karynckich oraz biegach narciarskich. W regionie St. Jakob/Rosental (centrum wyczynowego narciarstwa biegowego) znaleźć można poza tym 3,5-kilometrową oświetlaną trasę narciarską, gdzie już od końca listopada leży sztuczny śnieg i gdzie można zarówno jeździć stylem klasycznym, jak i uprawiać skating.

Jazda na biegówkach w regionie Carnica-Rosental

Pogoda na dziś, 28. March 2020

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy