Freeriden w Karyntii

Jazda na nartach czy snowboardzie po świeżym śniegu z dala od wyznaczonych i odpowiednio przygotowanych tras zjazdowych.

Koralpe

Koralpe, zwana też pierwszym dwutysięcznikiem Alp Południowo- Wschodnich, posiada na wysokości od 1550 do 2070 m teren do freeridingu dla profesjonalistów i dla tych wszystkich, którzy pragną wypróbować jazdę na nartach z dala od przygotowanych stoków.

Heiligenblut

Wyciągi Großglockner - w Heiligenblut

Ośrodek narciarski Grossglockner/Heiligenblut jest miejscem, w którym miłośnicy jazdy na nartach po głębokim śniegu z pewnością znajdą coś dla siebie. To około 25 km² wysoko w górach położonych terenów narciarskich z niezliczoną liczbą możliwości i zjazdów osiągających różnicę poziomów aż do 1500 m.

Grossglockner-Heiligenblut

Freeride na Ankogl‘u - powder w Taurach w najlepszym wydaniu!

Położony wysoko w górach ośrodek narciarski Ankogel w miejscowości sportów zimowych Mallnitz nadaje się wręcz idealnie do jazdy po terenie pozatrasowym na nartach i na boardzie.

Freeriden na Nassfeld‘dzie - ten powder to niebo na ziemi

Kto jedzie na nartach po głębokim na metry powderze we Freeride Area, ten zapomina czasami o Bożym świecie! Nic dziwnego, bowiem wyznaczone na Nassfeld'dzie Freeride Areas oferują wszystko, czego zapragnie serce freeridera na nartach i na boardzie: stoków pełnych głębokiego śniegu, których nie sposób znaleźć gdzie indziej.

KIG Nassfeld

Nassfeld

Nassfeld

TineSTEINTHALER_KaerntenWerbung

Goldeck

Goldeck

Freeride – Feeling na Sportberg‘u Goldeck

W Karyntii jest jedyna w swoim rodzaju- ponad 50 hektarowa Freeride Area, z łatwym do pokonania wzniesieniem. Wszystko to po to, by doświadczyć szczególnych przeżyć we freeridzie. Sportberg Goldeck

Pogoda na dziś, 17. November 2018

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy