Freeriden w Karyntii

Jazda na nartach czy snowboardzie po świeżym śniegu z dala od wyznaczonych i odpowiednio przygotowanych tras zjazdowych.

Koralpe

Koralpe, zwana też pierwszym dwutysięcznikiem Alp Południowo- Wschodnich, posiada na wysokości od 1550 do 2070 m teren do freeridingu dla profesjonalistów i dla tych wszystkich, którzy pragną wypróbować jazdę na nartach z dala od przygotowanych stoków.

Heiligenblut

Wyciągi Großglockner - w Heiligenblut

Ośrodek narciarski Grossglockner / Heiligenblut jest miejscem, w którym miłośnicy jazdy na nartach po głębokim śniegu z pewnością znajdą coś dla siebie. To około 25 km² wysoko w górach położonych terenów narciarskich z niezliczoną liczbą możliwości i zjazdów osiągających różnicę poziomów aż do 1500 m.

Grossglockner-Heiligenblut

Freeride na Ankogl‘u - powder w Taurach w najlepszym wydaniu!

Położony wysoko w górach ośrodek narciarski Ankogel w miejscowości sportów zimowych Mallnitz nadaje się wręcz idealnie do jazdy po terenie pozatrasowym na nartach i na boardzie.

Freeriden na Nassfeld‘dzie - ten powder to niebo na ziemi

Kto jedzie na nartach po głębokim na metry powderze we Freeride Area, ten zapomina czasami o Bożym świecie! Nic dziwnego, bowiem wyznaczone na Nassfeld’dzie Freeride Areas oferują wszystko, czego zapragnie serce freeridera na nartach i na boardzie: stoków pełnych głębokiego śniegu, których nie sposób znaleźć gdzie indziej.

Nassfeld

Nassfeld

Goldeck

Goldeck

Freeride – Feeling na Sportberg‘u Goldeck

W Karyntii jest jedyna w swoim rodzaju- ponad 50 hektarowa Freeride Area, z łatwym do pokonania wzniesieniem. Wszystko to po to, by doświadczyć szczególnych przeżyć we freeridzie. Sportberg Goldeck

Pogoda na dziś, 20. January 2018

  • 09:00 brightly
  • 12:00 partly cloudy
  • 15:00 cloudy
  • 18:00 cloudy
  • 21:00 cloudy