Narciarstwo w Karyntii

Długie, wielokilometrowe stoki, fascynująca jazda w śnieżnym puchu.

24 ośrodki narciarskie

z ponad 800 km tras

 • Śnieg
 • Narty km
 • Ostatni opad śniegu
 • Status
aktivieren deaktivieren
Klippitztoerl

Ski for free:
Hermagor - Nassfeld „SkiHits for Kids”
Weissensee - specjalny rarytas
Kötschach Mauthen - Promocja „Śnieżynka”
Sportberg Goldeck - Dzieci do 14 lat jeżdżą bezpłatnie...

Szczególnie korzystnym dla portfela rozwiązaniem jest Topskipass Kärnten-Osttirol-Gold, a także wiele regionalnych karnetów i opłat ryczałtowych na wyciągi z atrakcyjnymi usługami wliczonymi w cenę. 

Po słonecznej stronie Alp

Słońce. Południe Austrii. Narciarstwo. Karynckie regiony zimowe

Wörthersee

Spokojne i nastrajające do zadumy zimowe miesiące najlepiej nadają się do doładowania akumulatorów.

więcej

Mittelkärnten

Pomiędzy Saualm i górami Nockberge bije historyczne serce Karyntii

więcej

Nockberge region

The Nockberge region extends from the cultural and shopping town of Feldkirchen in Carinthia and the gently hilly landscape of the Upper Gurk Valley to the winter sports and leisure areas Falkert, Turracher Höhe and Hochrindl.

więcej

Dolina Rosental

Urlop rodzinny w śniegu: czy to biegówki, wędrówki na rakietach śnieżnych, narty czy snowboard, każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Bodental – najlepszy rejon narciarski dla rodzin, w którym dobrze się czują duzi i mali. 

więcej

Klopeiner See - Südkärnten

Zima wśród przyrody na słonecznym południu: gwarancja śniegu i przystępne ceny w Petzen - rejonie narciarskim dla rodzin.

więcej

Lavanttal

Ośnieżone stoki Koralpe, Klippitztörl, Weinebene ze zwykłymi trasami zjazdowymi i trasami speed przyciągają najbardziej zaawansowanych amatorów białego szaleństwa. W całym rejonie są też szkółki dla najmłodszych, w których początkujący narciarze szybko robią postępy. 

więcej

Lieser-/Maltatal

Dolina Lieser- Maltatal z rejonem narciarskim Goldeck wita w Karyntii, między dwoma parkami narodowymi Hohe Tauern i Nockberge.

więcej

Katschberg-Rennweg

W regionie turystycznym Katschberg-Rennweg zima leży „piętro wyżej“ – mianowicie na wysokości od 1640 do 2220 m n.p.m. – jednak z tego powodu nie zadziera nosa.
Tutaj amatorzy narciarstwa, rodziny i romantyczne dusze znajdą ofertę „na poziomie”, zaskakującą dobrymi cenami karnetów i noclegu.

więcej

Karuzela narciarska wokół jeziora Millstätter See.

Jazda na nartach w jednym z najpiękniejszych rejonów narciarskich Karyntii wokół Millstätter See.
W pobliżu Millstätter See leżą najpiękniejsze rejony narciarskie Karyntii i Tyrolu Wschodniego, takie jak Goldeck, Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Nassfeld, Gerlitzen oraz Heiligenblut-Großglockner. Można korzystać z uroków wszystkich z nich, kupując tylko jeden karnet. 

więcej

Nassfeld-Pressegger See, Lesachtal, Weissensee

Ten rejon narciarski znajduje się bezpośrednio przy austriacko-włoskiej granicy. 30 nowoczesnych kolejek linowych i wyciągów łączy 145 km stoków o różnym stopniu trudności, na których śnieg jest gwarantowany.

więcej

Grossglockner / Heiligenblut, Mölltaler Gletscher, Ankogel

Największą przyjemność na stoku oferują Grossglockner/Heiligenblut, Mölltaler Gletscher i Ankogel – aż do wysokości 3125 m n.p.m.


więcej

Bad Kleinkirchheim

W Bad Kleinkirchheim mówi się „Ze stoku do termy“. Miejscowość ta, wyróżniona znakiem jakości „Alpejskie SPA“ należy do elity w kwestii rozpieszczania.

więcej

Villach-Warmbad / Faaker See / Ossiacher See

Wspaniałe trasy zjazdowe zapewniają górskie rejony narciarskie Gerlitzen i Dreiländereck, w rezerwacie przyrody Dobratsch można cieszyć się prawdziwą zimą.

więcej

Klagenfurt am Wörthersee

Po prostu bajecznie: śnieg pokrywa dachy reneransowej starówki, w mroźnym powietrzu unosi się zapach wanilii i grzanego wina, świąteczne melodie towarzyszą ludziom podczas zakupów.

więcej

Dla każdego coś miłego!

Zimowa aktywność w Karyntii.

 • Weissensee Eislaufen

  Jazda na łyżwach w Karyntii

  Łyżwiarstwo jest w Karyntii popularnym sportem, a świetnie przygotowane lodowiska co roku przyciągają tysiące urlopowiczów. Szczególnie atrakcyjne jest jezioro Weissensee, będące największym w Europie naturalnym lodowiskiem.

 • Skitourengenuss am Falkert

  Karyntia - kraj dla miłośników skiturów

  Wejść w dziewiczą naturę i doświadczyć jadąc na nartach wolnej przestrzeni…Plecak, foki i wiązania skiturowe tworzą podstawowe wyposażenie dla naszego wypadu do raju dla skiturowców w Karyntii.

 • Skitour und Free Ski am Goldeck

  Freeriden w Karyntii

  Jazda na nartach czy snowboardzie po świeżym śniegu z dala od wyznaczonych i odpowiednio przygotowanych tras zjazdowych.

 • Gerlitzen Winterspass und Genuss

  "Z tras narciarskich do term”

  ...to motto regionu sportów zimowych Bad Kleinkirchheim. Sauny Termal Römerbad są oddalone o zaledwie kilka kroków od scenerii zimowego szaleństwa.

 • Kärntner Kasnudel

  Karyncka kuchnia alpejsko-adriatycka

  Pod wpływem kultury gastronomicznej trzech krain: Karyntii, Friuli-Wenecji Julijskiej i Słowenii na smaczne potrawy przerabiane są w Karyntii przede wszystkim świeże, regionalne produkty.

 • Zakwaterowanie

  "Wyszukiwanie i rezerwacja"

  Wymagane elementy formularzy zostały wyróżnione.
  Wiek
 • Wyszukiwanie zaawansowane

  Pogoda w Karyntii, 22. September 2017

  • 4°/21°
  • 09:00
   brightly
  • 12:00
   brightly
  • 15:00
   partly cloudy
  • 18:00
   brightly
  • 21:00
   brightly